تصاویر|فیلم|مقالات|صوت|گفتگو|گزارش|جستجو|آرشیو|گوناگون|اخبارویژه
صفحه نخست| جهان| ایران| تبریز| اردبیل| مشگین شهر| بیله سوار| پارس آباد| خلخال| کوثر| نمین| نیر| گرمی| سرعین
گزارش تصویری
 • آیین تودیع و معارفه استاندار اردبیل+عکس
  آئین تودیع و معارفه استاندار اردبیلبا حضور وزیر کشور و نائب رئیس مجلس برگزار شد.

 • نمایشگاه مجازی سوگواره هنر عاشورایی+عکس
  رئیس حوزه هنری استان اردبیل از راه اندازی نمایشگاه مجازی سوگواره هنر عاشورایی در فضای مجازی خبرداد.

 • جشن مردمی حامیان آیت الله رئیسی در اردبیل+ عکس و فیلم
  جشن بزرگ حامیان آیت الله رئیسی، رئیس جمهور منتخب کشور با حضور پرشور مردم ولایتمدار و انقلابی اردبیل در این شهرستان برگزار شد.

 • تصاویر/ جشن پیروزی هواداران آیت‌الله رئیسی در تهران
  گردهمایی هواداران آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب برای برگزاری جشن پیروزی وی در انتخابات عصر روزشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ در میدان امام حسین(ع) تهران برگزار شد. حاضران با در دست داشتن عکس‌های آیت‌الله رئیسی، حاوی چهره و شعارهای رئیس جمهور منتخب و همچنین نورافشانی، خوشنودی خود را از این رویداد بزرگ ملی اعلام کردند.

 • بخش بیماران کرونایی در اردبیل به روایت تصویر
  رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به همراه رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) در مرکز بیماری‌های حاد تنفسی و کرونایی بیمارستان حاضر شده و با کنار عیادت از بیماران، از نزدیک در جریان امور قرار گرفتند.

تیتر یک
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل خواستار ثبت جهانی هنر خوشنویسی نستعلیق به نام ایران شد و گفت: ما باید این هنر را ارج نهاده و نستعلیق را که میراث گذشتگان است، به خوبی صیانت و به نام خود ثبت جهانی کنیم.
امام جمعه اردبیل:
امام جمعه اردبیل با اشاره به اهمیت انرژی هسته‌ای برای آینده جهان گفت: روزی گار به پایان می‌رسد و آن زمان جز انرژی هسته‌ای به داد انسان‌ها نخواهد رسید.
تداوم ساده زیستی آل هاشم؛
امام جمعه تبریز امروز بعد از شرکت در مراسم تشییع و اقامه نماز بر پیکر سه لاله دشت نینوای ایران در میدان ساعت با تاکسی به دفتر کارش بازگشت.

تیلیغات در سبلان نیوز

اینجا محل تبلیغ شما است.

برای ورود کلیک کنید

 

دیدنی های امروز
آخرین اخبار

اخبار > برجام دست و پای ما را در فعالیت‌های هسته بست و اجازه نداد به حق و حقومان در این حوزه دست پیدا کنیم.


کد خبر: ٢٨٩٢٣ تاریخ انتشار:1400/09/12 | ٢٣:٥٠ تعداد بازدید: ...

امام جمعه اردبیل:

برجام دست و پای ما را در فعالیت‌های هسته بست و اجازه نداد به حق و حقومان در این حوزه دست پیدا کنیم.

نماینده ولی فقیه دراستان وامام جمعه اردبیل گفت: ایران اهل مذاکره و تعامل با سایر کشورهاست و در این امر جدی است.

 آیت الله سید حسن عاملی در خطبه‌های نماز جمعه اردبیل اظهار کرد: برجام دست و پای ما را در فعالیت‌های هسته بست و اجازه نداد به حق و حقومان در این حوزه دست پیدا کنیم.

وی فلسفه مخالفت غرب را با فعالیت‌های هسته‌ای مبارزه با اصل ارکان جمهوری اسلامی ایران برشمرد و خاطرنشان کرد: سگ منطقه‌ای آمریکا در منطقه ایران را به حمله نظامی تهدید می‌کند در حالی که ماهیت رژیم جعلی اسرائیل در هاله‌ای از ابهام است.

امام جمعه اردبیل با اشاره به روند مذاکرات وین تصریح کرد: ایران روز دوشنبه پیشنهاد خود را در خصوص راهکارهای رفع تحریم‌ها به ۱+۴ در وین تحویل داد و آنها با همان پیشنهاد به دولت‌های خود مراجعه کردند و قرار است امروز جمعه دوباره در وین جمع شده و در خصوص پیشنهادات ایران اظهار نظر کنند.

عاملی با اشاره به اینکه ایران با این اقدام ثابت کرد هم اهل مذاکره است و هم در مذاکره جدی است و هم به دنبال سلاح هسته‌ای نیست، افزود: در این بین مخصوصاً در روزهای اخیر اسرائیل به شدت بر طبل جنگ می‌کوبد و تهدید این رژیم جعلی علیه ایران لحظه به لحظه بیشتر می‌شود و در حال حاضر تهدید اسرائیل برای حمله به ایران به اوج خود رسیده است مطبوعات وابسته نیز در دنیا با تمام توان تبلیغ می‌کنند که چیزی برای شروع جنگ و شلیک اولین موشک به تأسیسات هسته‌ای ایران نمانده است

وی با بیان اینکه تمامی این اقدامات جنگ روانی علیه ایران است و اسرائیل به خاطر اوضاع سیاسی و اقتصادی و نظامی خود امکان هیچ گونه حمله‌ای را ندارد، افزود: علت این هیاهو در این زمان، وحشت اسرائیل از مذاکرات هسته‌ای و به ثمر رسیدن آن و پیدا شدن فرجه اقتصادی برای ایران است مسئولین اسرائیلی و لابی صهیونیزم بین الملل ترامپ را قانع کردند که از برجام خارج و فشار حداکثری درست کند تا ایران هیچ وقت از تحریم‌ها نجات پیدا نکند.

امام جمعه اردبیل اضافه کرد: اسرائیل ادامه وضع موجود یعنی تثبیت تحریم‌های حداکثری را بهترین وضع برای خود می‌داند و اصرار دارد تا مجامع بین المللی را قانع کند که ایران با صلاح هسته‌ای فاصله چندانی ندارد.

امام جمعه اردبیل ادامه داد: تمام هیاهوهای اخیر توطئه برای شکست مذاکرات است وگرنه اسرائیل جرأت شلیک یک گلوله به طرف ایران را ندارد به تعبیر یکی از فرماندهان بزرگ ایران تنها کشوری که صحبت از موجودیت خود دارد اسرائیل است و کشوری که موجودیتش در خطر است نمی‌تواند به دیگران حمله کند و حمله به ایران مقدمه خوبی برای فروپاشی اسرائیل است.

عاملی افزود: توصیه ما به آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها این است که به حرف‌های این چوپان دروغگو حساب باز نکنند و بندهای برجام را دوباره مطالعه کنند و به چاه بزرگی که اسرائیل برای آنها درست کرده نیفتند و بدانند که برجام بهترین راه برای بستن دست و پای ایران و قوی‌ترین مانع برای پیشرفت هسته‌ای ایران و مطمئن‌ترین راه برای عدم دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای است

امام جمعه اردبیل ادبیات به کار گرفته شده توسط دولت مردان آمریکایی در رابطه با موضوع هسته‌ای ایران را فاقد تفکر استراتژیک دانسته و خاطر نشان کرد: یک نکته قابل توجه در این دعوا این است که کلماتی که دولتمردان آمریکایی و اروپایی در موضوع هسته‌ای درباره ایران به کار می‌گیرند حاکی از یک فاجعه فکری و دیپلماسی و نبود تفکر استراتژیک در موضوع است.

 

 

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1400/09/14 21:50
0
0
______________________________________________ ویکی پدیا تا حدی تحت کنترل لا بی یهو دی - بها یی است - این مغهوم ها یک حدی با هم را بطه دا رند . ________________________________________ https://en.wikipedia.org/wiki/Totalitarianism https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C __________________ https://en.wikipedia.org/wiki/Imperialism https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D9%85%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%B3%D9%85 _____________________ https://en.wikipedia.org/wiki/Zionism https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B5%D9%87%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85 ___________________________________ Pan-Arabism https://en.wikipedia.org/wiki/Pan-Arabism#:~:text=Pan-Arabism%20%28Arabic%3A%20%D8%A7%D9%84%D9%88%D8%AD%D8%AF%D8%A9%20%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%B1%D8%A8%D9%8A%D8%A9%20%E2%80%8E%20or%20%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%A8%D8%A9%29%20is,which%20is%20referred%20to%20as%20the%20Arab%20world. https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%D8%B9%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%B3%D9%85 ____________________________________________________________________________ https://en.wikipedia.org/wiki/Crusades https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AC%D9%86%DA%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%B5%D9%84%DB%8C%D8%A8%DB%8C _____________________________________________________________________ https://en.wikipedia.org/wiki/Nationalism https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D9%84%DB%8C%E2%80%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C ___________________________________________________________ https://en.wikipedia.org/wiki/Populism https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B9%D9%88%D8%A7%D9%85%E2%80%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C _____________________________________________________ https://en.wikipedia.org/wiki/Word_order ________________________________________________ https://en.wikipedia.org/wiki/Lobbying https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%84%D8%A7%D8%A8%DB%8C%E2%80%8C%DA%AF%D8%B1%DB%8C __________________________________________________ https://en.wikipedia.org/wiki/Racism https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86%DA%98%D8%A7%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%DB%8C _______________________________________________
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مناسبت ها
به مناسبت سالروز شهادت حضرت صدیقه طاهره(س)؛
  ۳ عمل محبوب حضرت زهرا(س) در دنیا/ چرا قبر حضرت زهرا(س) مخفی است؟
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4873084
 بازدید امروز : 127
 کل بازدید : 24204915
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 1/0781

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت  سبلان نیوز  است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

(( با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ))